PRZEWODNICY BEZ GRANIC

Oto my,
Polscy Przewodnicy

Żyjemy i pracujemy w wielu krajach świata. Łączy nas zawód i pasja z jaką go wykonujemy. Ale przede wszystkim łączy nas to, że uwielbiamy dzielić się wiedzą z innymi.

Tak powstają PRZEWODNICY BEZ GRANIC

Po wybuchu pandemii,  zbliżyła nas do siebie sytuacja w jakiej się znaleźliśmy. Odebrano nam ulice, które są naszym terenem działania, a osobom, które mogą nas słuchać utrudniono podróżowanie. Ale tak łatwo się nie poddajemy.  Postanowiliśmy zbudować wspólnotę ludzi, których łączy pasja poznawania świata.

Inicjatywa ta pozwala nam, przewodnikom wymyślać się na nowo, aby przystosować się do obecnej rzeczywistości, a podróżnikom daje możliwość  odkrywania  świata na różne sposoby: zarówno w tej wirtualnej, jak i realnej przestrzeni. Kreujemy platformę, w której chcemy stać się łącznikami między krajami w których żyjemy a Polakami pragnącymi je poznawać. Ma to być alternatywne miejsce spotkań między nami i turystami.  Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem tworząc w ten sposób niezwykłą i rzetelną skarbnicę informacji przydatnych ludziom ciekawym tego co kryje się za horyzontem.

Bo wiedzieć jest fajnie.. po prostu!

Media
o nas

oni z nami rozmawiali

Przewodnicy bez granic w podróżach z Radiem Ram
Przewodnicy Bez Granic oprowadzają w sieci
Przewodnicy przenoszą się do wirtualnego świata
Przewodnicy turyystyczni wkroczyli do kuchni
Przewodnicy bez Granic w Rewirach kultury
Epidemia dotknęła ich szczególnie. Polscy przewodnicy wpadli jednak na pomysł.

Grupa inicjatywna

Agata, Ewelina, Marcelina, Marcin i Sebastian. Piątka polskich przewodników z Hiszpanii, Portugalii i Kolumbii, którzy postanowili nie siedzieć z założonymi rękami i wyjść z inicjatywą, aby zjednoczyć przewodnickie siły i zrobić coś, czego do tej pory nie robili: działać wspólnie. Łączy ich niezaspokojona ciekawość świata, kreatywność i ciągła chęć pogłębiania wiedzy i dzielenia się nią z innymi.

EWELINASpacery z nią po Barcelonie nie mają sobie równych.  Z jej niezliczonych pomysłów można by stworzyć setki projektów. Wulkan pozytywnej energii.

SEBASTIAN – W Barcelonie z Sebastianem wszystko jest możliwe.  Projekt zawdzięcza mu krytyczne spojrzenie i zaskakujący talent muzyczny. Człowiek orkiestra!

MARTINHO – Zmienia podróż po Portugalii w wielką przygodę. Projekt zawdzięcza mu nie tylko nazwę, ale wiele kreatywnych słowo-tworów. Zawsze na tak!  

AGATABarcelona to nie tylko jej odnalezione miejsce na ziemi, ale też wielka pasja.  Pomysłodawczyni projektu. Swoim zapałem zaraża innych. 

Poznaj nasz kanał na YouTube!

Mamy wiele twarzy. Śpiewamy, tańczymy, rapujemy, emanujemy pozytywną energią. Uwielbiamy dzielić się nie tylko wiedzą, ale też tym kim jesteśmy na co dzień. Poznaj nasz Świat.

X
Add to cart