Marcin Martinho przewodnik po Lizbonie

Marcin Martinho – przewodnik Lizbona i Portugalia

Marcin Martinho

Portugalia, Lizbona

Pasjonat totalny. Zakochany w Portugalii od dziecka, gdzie żyje i pracuje blisko połowę życia. Martinho zamienia podróż po Portugalii w wielką przygodę. Wie gdzie Lizbona smakuje najlepiej, jak pokazać ją w najlepszych momentach dnia i nocy, gdzie fado brzmi jeszcze bardziej tęsknie niż zwykle. Niech nie zmyli Was fakt, że zna tylko Lizbonę, porusza się po całym kraju jak po własnym domu. Z jego pomocą poznasz prawdziwe oblicze zjawiskowej i pięknej Portugalii. Współtwórca inicjatywy PRZEWODNICY BEZ GRANIC, jednoczącej polskich przewodników z całego świata.

Mail:

Telefon:

Web:

Zobacz Martiho w Quizie #1

Aż 8 przewodników z różnych stron świata! Barcelona, Amsterdam, Warszawa, Lizbona, Rzym, Chile, Macedonia. 8 pytań i 8 niezwykłych opowieści pełnych ciekawostek: tradycyjne powitania, piłkarskie maskotki czy tajemnice papieskiej gwardii. Sprawdź jak dużo wiesz o tych miejscach! A w pakiecie dodatkowo wiele unikatowych i praktycznych podpowiedzi z pierwszej ręki: sprawdzone restauracje, filmy do obejrzenia, książki do przeczytania. Tego dowiesz się tylko od nas!
Kilknij aby zagłosować!
[Total: 0 Average: 0]
logo PBG

Newsletter

o nas

  • Polscy przewodnicy z różnych stron świata. Tworzymy przestrzeń do wspólnych podróży.

kontakt

  • (+34) 663-655-024
  • (+48) 735-234-154

kontakt dla mediów:

© 2020 Przewodnicy bez granic. Wszystkie prawa zastrzeżone. Treść i zawartość audiowizualna chroniona prawami autorskimi Przewodników bez Granic ®

X
Add to cart