Ewelina Masłowska – przewodnik Barcelona

Ewelina Masłowska

Barcelona

W hiszpańskiej kulturze zakochała się mieszkając w Szkocji i postanowiła przeprowadzić się do kraju słońca i pomarańczy! Był Madryt i Sewilla, ale to w Barcelonie znalazła swoje miejsce. Od dziecka wiedziała, że będzie przewodnikiem i to właśnie tu spełnia swoje marzenia! Zabierze Was na niezapomniany spacer po dzielnicy gotyckiej, na której mieszka. Zna tu każdy zakamarek, sąsiadów, sprzedawców, kawiarnie i zabytkowe sklepiki. Wie gdzie wypić poranną kawę , a popołudniu orzeźwić się cavą z bąbelkami. Wolicie zwiedzać na rowerze? Nie ma problemu, jest w tym specjalistką! Uwielbia kontakt z ludźmi i pozytywne wibracje! Mówią, że ma niesamowity dar przekazywania wiedzy. Współtworzy projekt Przewodnicy bez Granic.

Mail:

Telefon:

Web:

+34 622 858 600

Quiz: Barcelona

Przewodniczka Ewelina Masłowska zabiera Was w QUIZOWĄ PODRÓŻ po Barcelonie. Dowiesz się między innymi co takiego oznaczają wąsate twarze na starych budynkach, po co barcelończykom Łuk Triumfalny  i co takiego dostaniemy kupując bikini. Przekonaj się ile ciekawostek i niezwykłych historii kryje ten niezwykły kraj. Zdobędziesz mnóstwo wiedzy, przekazanej w sposób  lekki I zabawny!
Kilknij aby zagłosować!
[Total: 0 Average: 0]
logo PBG

Newsletter

o nas

  • Polscy przewodnicy z różnych stron świata. Tworzymy przestrzeń do wspólnych podróży.

kontakt

  • (+34) 663-655-024
  • (+48) 735-234-154

kontakt dla mediów:

© 2020 Przewodnicy bez granic. Wszystkie prawa zastrzeżone. Treść i zawartość audiowizualna chroniona prawami autorskimi Przewodników bez Granic ®

X
Add to cart