Damian Pisarski przewodnik Warszawa

Damian Pisarski – przewodnik Warszawa i Treblinka

Damian Pisarski

Warszawa, Treblinka, Majdanek

Zawsze uśmiechnięty, z pasją snuje opowieści o Warszawie. Z pochodzenia Ślązak, czy jak kto woli Hanys J, który wybrał życie w Warszawie. Opowiadanie historii i pokazywanie miasta jest jego pasją. Uwielbia odkrywać nowe ukryte miejsca oraz historie. Tematyka żydowskiej Warszawy i Polski nie mają przed nim tajemnic, a dzięki pracy przewodnickiej oraz pilotowaniu wycieczek do różnych zakątków świata potrafi połączyć wiele historii z warszawskimi opowieściami i zabytkami. Jego pasją są języki obce. Oprowadza w językach: polskim, angielskim, włoskim i słowackim. Profesjonalizm i pasja!

Mail:

Telefon:

Web:

Zobacz Damiana w Quizie #4

Spotkanie z przewodnikami z Paryża, Amsterdamu, Warszawy i Dominikany. Tym razem opowiedzą o transporcie. Dowiesz się czym przewieźć kurę, jak szybko przemieszczają się Francuzi, jak głęboko można wkopać się w ziemię, żeby zbudować metro oraz czy to możliwe, że Polacy przodowali w kolejowych rankingach? A w pakiecie dodatkowy bonus: wiele unikatowych i praktycznych podpowiedzi z pierwszej ręki: sprawdzone restauracje, filmy do obejrzenia, książki do przeczytania. Przewodnicy zdradzą swoje sekrety. Tego dowiesz się tylko od nas!
Kilknij aby zagłosować!
[Total: 0 Average: 0]
logo PBG
Nasz Partner Technologiczny

Newsletter

o nas

  • Polscy przewodnicy z różnych stron świata. Tworzymy przestrzeń do wspólnych podróży.

kontakt

  • (+34) 663-655-024
  • (+48) 735-234-154

kontakt dla mediów:

© 2020 Przewodnicy bez granic. Wszystkie prawa zastrzeżone. Treść i zawartość audiowizualna chroniona prawami autorskimi Przewodników bez Granic ®

X
Add to cart