Marek Kremer – przewodnik Praga i Czechy

Marek Kremer

Praga, Czechy

Z wykształcenia Marek jest prawnikiem i filologiem, ale dusza odkrywcy długo nie pozwoliła mu osiąść. Gdy jednak przychodzi czas zwolnić, dla Marka domem jest złota Praga. Wielka stolica małego narodu była często miejscem wydarzeń, które kształtowały dzieje kontynentu a jej niezwykły urok to wynik pracy zbiorowej pokoleń artystów i rzemieślników z najróżniejszych stron. To niezwykłe połączenie małego i wielkiego, specyficznej zaściankowości i światowych powiązań sprawia, że Praga od wieków żyje sobie beztrosko ponad stan. Cokolwiek nie chciałoby się poznać, zobaczyć i przeżyć, jest tu w zasięgu wzroku. To miejsce, gdzie Marek może żyć według motta „Uczę się, więc jestem“. W realizacji tego hasła pomaga mu również praca pilota wycieczek, która regularnie prowadzi go po różnych krajach, co jest świetną okazją by chłonąć nowe informacje, odkrywać ukryte powiązania i głowić się nad zagadkami ich historii.

Mail:

Telefon:

Web:

Quiz: Czechy

Przewodnik Marek zabiera Was w QUIZOWĄ PODRÓŻ po Czechach. Dowiesz się między innymi co Czesi najchętniej jadają i jaki taniec tańczą, kiedy się napiją swojego ulubionego napoju zakupinego w sklepie, który sklepem nie jest . Istny czeski film! Przekonaj się ile ciekawostek i niezwykłych historii kryje ten niezwykły kraj. Zdobędziesz mnóstwo wiedzy, przekazanej w sposób lekki I zabawny!
Kilknij aby zagłosować!
[Total: 0 Average: 0]
logo PBG
Nasz Partner Technologiczny

Newsletter

o nas

  • Polscy przewodnicy z różnych stron świata. Tworzymy przestrzeń do wspólnych podróży.

kontakt

  • (+34) 663-655-024
  • (+48) 735-234-154

kontakt dla mediów:

© 2020 Przewodnicy bez granic. Wszystkie prawa zastrzeżone. Treść i zawartość audiowizualna chroniona prawami autorskimi Przewodników bez Granic ®

X
Add to cart