Anna Jesionczak – przewodnik Kuba

Anna Jesionczak

Kuba, Hawana

Poznanianka z krwi i kości. Absolwentka Turystyki i Rekreacji na poznańskim AWF-ie, której nawet podczas zajęć było ciężko wysiedzieć w miejscu. Zakochana w tańcu i podróżach. Te dwie miłości nie tylko sprawiły, że już 13 lat pracuje jako pilot wycieczek (na różnych kierunkach w Europie i Ameryce Południowej), ale też zmotywowały ją do pierwszego wyjazdu na Kubę 10 lat temu (oczywiście, by tańczyć salsę). Była to miłość od pierwszego wejrzenia! Regularne powroty na wyspę doprowadziły do przeprowadzki na Karaiby. Obecnie mieszka w Hawanie i dalej związana jest z turystyką – pod marką HAVanna, organizuje i pilotuje objazdy po całej Kubie, oprowadza po stolicy i spełnia marzenia swoich klientów (łącznie z organizacją ślubów na plaży).

Mail:

Telefon:

Web:

+53 54 555 303

Quiz: Kuba

Przewodniczka Ania, zabiera Was w QUIZOWĄ PODRÓŻ po Kubie. Dowiesz się między innymi ile jajek przysługuje Kubańczykowi na miesiąc, czy jak na Kubie mówią na Fiata 126p i czy jadąc tam na wycieczkę, możesz odwiedzić MC Donalda. Przekonaj się ile ciekawostek i niezwykłych historii kryje ta wyspa. Zdobędziesz mnóstwo wiedzy, przekazanej w sposób lekki I zabawny!
Kilknij aby zagłosować!
[Total: 0 Average: 0]
logo PBG
Nasz Partner Technologiczny

Newsletter

o nas

  • Polscy przewodnicy z różnych stron świata. Tworzymy przestrzeń do wspólnych podróży.

kontakt

  • (+34) 663-655-024
  • (+48) 735-234-154

kontakt dla mediów:

© 2020 Przewodnicy bez granic. Wszystkie prawa zastrzeżone. Treść i zawartość audiowizualna chroniona prawami autorskimi Przewodników bez Granic ®

X
Add to cart