agata-sosnowska-przewodnik-barcelona-katalonia

Agata Sosnowska – przewodnik Barcelona i Katalonia

Agata Sosnowska

Barcelona, Katalonia

Licencjonowana przewodniczka po Katalonii. Zanim przyjechała do Barcelony, przeprowadzała się 23 razy. Ale od dnia zakotwiczenia tutaj w 2008 roku, ani razu nie pomyślała, aby zmienić miejsce zamieszkania. To coś znaczy. Dla niej Barcelona jest miastem kompletnym. Zaraża wszystkich swoja miłością do tego magicznego miejsca. Stara się Barcelonę ‘wytłumaczyć‘ innym, bo jak twierdzi, ważne jest żeby to miasto nie tylko zobaczyć, ale przede wszystkim zrozumieć. Mówi, że jest szczęściarą, bo swoją wiedzą i wspomnieniami dzieli się z nią jej wieloletni partner, architekt i barcelończyk z urodzenia. To dzięki niemu zna historie i miejsca przepełnione emocjami. Tego nie wyczyta się w żadnych książkach! I właśnie o tym opowiada na swoich niepowtarzalnych wycieczkach, na których czasem pojawia się właśnie ten rodowidy Katalończyk. Pomysłodawczyni i współtwórca inicjatywy PRZEWODNICY BEZ GRANIC, jednoczącej polskich przewodników z całego świata. Barcelona to jej miejsce na ziemi, a Katalonia to druga ojczyzna. Agata to pozytywna energia i pasja!

Zobacz Agatę w Quizie #1

Aż 8 przewodników z różnych stron świata! Barcelona, Amsterdam, Warszawa, Lizbona, Rzym, Chile, Macedonia. 8 pytań i 8 niezwykłych opowieści pełnych ciekawostek: tradycyjne powitania, piłkarskie maskotki czy tajemnice papieskiej gwardii. Sprawdź jak dużo wiesz o tych miejscach! A w pakiecie dodatkowo wiele unikatowych i praktycznych podpowiedzi z pierwszej ręki: sprawdzone restauracje, filmy do obejrzenia, książki do przeczytania. Tego dowiesz się tylko od nas! Ciesz się quizem przez 30 dni!

Licencjonowana przewodniczka po Katalonii.
Zanim przyjechała do Barcelony, przeprowadzała się 23 razy. Ale od dnia
zakotwiczenia tutaj w 2008 roku, ani razu nie pomyślała, aby zmienić miejsce
zamieszkania. To coś znaczy. Dla niej Barcelona jest miastem kompletnym. Zaraża
wszystkich swoja miłością do tego magicznego miejsca. Stara się Barcelonę
‘wytłumaczyć‘ innym, bo jak twierdzi, ważne jest żeby to miasto nie tylko
zobaczyć, ale przede wszystkim zrozumieć. Mówi, że jest szczęściarą, bo swoją wiedzą i wspomnieniami dzieli się z nią jej wieloletni partner, architekt i barcelończyk z urodzenia. To dzięki niemu zna historie i miejsca przepełnione emocjami. Tego nie wyczyta się w żadnych książkach! I właśnie o tym opowiada na swoich niepowtarzalnych wycieczkach, na których czasem pojawia się właśnie ten rodowidy Katalończyk. Pomysłodawczyni i współtwórca
inicjatywy PRZEWODNICY BEZ GRANIC, jednoczącej polskich przewodników z
całego świata. Barcelona to jej miejsce na ziemi, a Katalonia to druga ojczyzna.
Agata to pozytywna energia i pasja!

Kilknij aby zagłosować!
[Total: 0 Average: 0]
X
Add to cart